גלית וטורי

Lemon Design Studio - עיצוב פנים ואדריכלות

גלית וטורי (43), בית חשמונאי, נשואה + 4. 

מעצבת פנים וציירת – מנהלת סטודיו לעיצוב פנים ואדריכלות.

בגיל 30, לאחר שלמדה ועסקה בתחום התעשייה והניהול – החליטה גלית להגשים את החלום האמיתי שלה ולעצב בתים ועסקים. היא עזבה את הקריירה שלה ולמדה עיצוב פנים. בעשור האחרון היא ליוותה למעלה ממאה פרויקטים עסקיים ופרטיים.

גלית וטורי - עיצוב פנים

מבחינת גלית, עיצוב ויצירת סביבה אסתטית ושימושית לאנשים זו שליחות וחלום ילדות. לקוחות מתאהבים בחיוך וברוגע שגלית משרה מהרגע הראשון. 

הסטודיו של גלית מספק שירותי אדריכלות, עיצוב פנים וסטיילינג. לגלית פונים אנשים המשפצים את בתיהם או מי שקנו דירה מקבלן ומעוניינים בתכנון ועיצוב שונה או בעלי עסקים המעוניינים לעצב את המשרדים.

Lemon Design Studio - עיצוב פנים - גלית וטורי

גלית אוהבת להיפגש עם הלקוחות בסביבה שלהם, לחוש את האופי, להקשיב ולהבין מהם הצרכים האמיתיים שלהם היום ובעתיד, מהו אורח החיים שלהם ואיך סביבת המגורים משפיעה עליהם.

תהליך העבודה עם גלית הוא צבעוני, אמנותי ופרקטי. 

עבור גלית כל פרויקט הוא יצירה אמנותית עם צבעים וסיפור משלה. עיצוב המטבח, חדר השינה, חדרי הילדים, החללים המשותפים, הלבשת הבית – כולם יוצרים הרמוניה אסתטית, שימושית ונוחה עבור הלקוחות.

Lemon Design Studio - עיצוב מטבח - גלית וטורי

בשנת 2020 חוותה גלית, כמו עצמאים רבים, את המשבר הגדול ביותר כעצמאית ושקלה לסגור את העסק. בעזרת תכנית הליווי קומנדו עסקים היא שינתה את התמונה והגיעה לשיאים של הכנסות, פרויקטים ולקוחות שלא מפסיקים לשבח אותה.

ליצור קשר עם גלית וטורי - Lemon Design Studio

ט.ל.ח בכפוף לתקנון

נופש זוגי במתנה!

פשוט להירשם חינם, לקבל את כל הפרקים למייל, לענות על החידות מתוך הפרקים ולזכות בפרסים

פרס ראשון: נופש זוגי במלון הבית הספרדי!

הבית הספרדי - מלון בירושלים

פרס שני: 7 ארוחות זוגיות במסעדת פראטלי!​

מסעדת פראטלי נתניה
קומנדו עסקים - הריאליטי - דני וידיסלבסקי
ט.ל.ח בכפוף לתקנון